• کارتخوان مجازی همراه
   • کارتخوان مجازی همراه - mVReader
  • این محصول گوشی تلفن همراه که دارای تکنولوژی NFC می باشد تبدیل به یک کارتخوان غیر تماسی برای رایانه می کند و به کمک آن می توانید با گوشی همراه خود کارت هوشمند غیرتماسی را بدون نیاز به کارتخوان به رایانه خود متصل نمایید.

   نوع محصول : نرم افزاری

   سیستم عامل : win xp, win 7, win 8, win 10 و android 5 به بالا

   نیازمندی : netframework 4 or upper

  • خرید


  کارتخوان مجازی همراه (Mobile Virtual Reader یا MVR) نام نرم افزاری است که توسط متخصصین شرکت پندار کوشک ایمن جهت استفاده از تلفن همراه بعنوان کارتخوان غیرتماسی طراحی و توسعه یافته است. توسط این برنامه می توان تمامی کارت های هوشمند مجهز به آنتن (Dual Interface) را خواند و در برنامه کاربردی مربوطه مورد استفاده قرار داد. این ابزار دقیقا مشابه یک کارتخوان عمل نموده و می تواند تمامی سیگنال های ارتباطی با کارت را برای آن ارسال و پاسخ آنرا دریافت و به برنامه کاربردی سطح بالاتر ارسال نماید.


  کارتخوان مجازی همراه از دو بخش تشکیل گردیده که یکی روی رایانه و دیگری روی گوشی همراه نصب می گردد. پس از نصب, این برنامه کاملا مشابه یک کارت خوان عمل نموده که با استفاده از آن می توان تمامی کارت های هوشمند با رابطه دوگانه (Dual Interface) را توسط گوشی تلفن همراه مجهز به قابلیت NFC، خواند و در برنامه کاربردی مربوطه مورد استفاده قرار داد.


  کارتخوان مجازی همراه پروتکل های ارتباطی مختلفی را به کار گرفته است تا بتواند به روش های مختلف با برنامه کاربردی تعامل نماید. کارتخوان مجازی همراه می تواند از طریق کابل تلفن همراه و در حالت USB به سیستم متصل گردد و یا از طریق کانال شبکه با رایانه میزبان مرتبط شود .هر دو روش ارتباطی, هیچگونه تاثیری در عملکرد برنامه نداشته و کاربر می تواند براحتی انتظارات خود را از آن برآورده نماید.


  نگاه اصلی در تولید و تکامل این محصول به استفاده آن در سطح جامعه و تمامی دارندگان کارت ملی هوشمند بوده است و از اینرو سادگی استفاده و عدم پرهیز از هرگونه پیچیدگی در دستور کار برنامه نویسان قرار گرفته است. بدین شکل که برای اتصال گوشی به رایانه تنها کافیست تا از طریق برنامه روی گوشی بارکد دوبعدی ظاهر شده روی برنامه توسط دوربین خوانده شود تا کارتخوان در رایانه قابل استفاده گردد. درحقیقت برنامه کارتخوان مجازی همراه تمامی دردسرهای ارتباطی و تنظیمات پیچیده شبکه را منتفی ساخته است.

  CCID Compatible
  ISO/IEC 14443
  PC/SC Standard
  R/W cards with class A, B, C
  T=0 or T=1 protocol

  Very Small Installation
  Auto Update
  Integration with PKI-Enabling Systems
  Integration with NID Applications
  QR for connection

  Supported platforms:
  All Windows (32/64bit)
  Android
  iOS (In develop)

  e-banking
  e-government
  e- commerce
  e-communication
  e-notarization
  e-insurance
  e-police
  e-health
  e-vote