وب سایت های دیگر ما
شبکه های اجتماعی
اطلاعات تماس

آدرس پستی :

تهران – خیابان ولیعصر – خیابان فاطمی – نرسیده به میدان جهاد (فاطمی) – ساختمان اداری تجاری 37 – پلاک 49 – طبقه 3 – واحد 7

کد پستی :

1431695646

پست الکترونیک :

info@pki.co.ir

تلفن :

88220690 – 021 

88220715 – 021

کارتخوان ایمن محصولی ایرانی است که طراحی آن توسط متخصصین شرکت پندار کوشک ایمن انجام شده است. این محصول متشکل از صفحه کلیدی مبتنی بر استاندارد HID، کارتخوانی مبتنی بر استاندارد CCID، ، اسكنر اثر انگشتي با استاندارد PIV می باشد. برای کار با این دستگاه نیاز به نصب هیچ درایوری نیست.

ادامه مطلب

یکی از مولفه های مهم در ایجاد سرویس های زیرساختی, تحمل پذیری خطا و مدیریت توزیع بار می باشد. بدیهی است به دلیل اهمیت این موضوع چنین سامانه هایی به صورت نرم افزاری و یا سخت افزاری طراحی شده اند .

ادامه مطلب

دستگاه PKA مدل FA کلیه خدمات زیرساخت کلید عمومی (PKI) را در یک دستگاه مجتمع ارائه می­نماید. این دستگاه خدمات مختلف اعم از مرکز صدور گواهینامه الکترونیکی (CA)، مرکز ثبت نام (RA)، مرکز اعتبارسنجی گواهینامه (VA)، مخزن یا دایرکتوری کلید عمومی (PKD)، مرکز صدور مهر زمانی مطمئن (TSA) و مرکز صدور امضای دیجیتال (DS) را در یک دستگاه فراهم کرده و سازمان را از خرید تجهیزات گوناگون، صرف هزینه­ های مالی زیاد و زمان طولانی برای اجرای پروژه بی­نیاز می­گرداند.

ادامه مطلب

pka-fa

مرکز صدور گواهینامه (CA) بخش اصلی از یک مجموعه زیرساخت کلید عمومی (PKI) می باشد که مسئولیت صدور، ابطال و مدیریت گواهینامه­ های الکترونیکی را برعهده دارد. دستگاه PKA-CA برای مدیریت سخت­ افزاری و نرم­ افزاری سامانه CA طراحی شده است. این دستگاه می­تواند همزمان چند مرکز صدور گواهینامه (CA) را در خود جای دهد و خدمات مختلف را برای هر یک از آن­ها ارائه نماید.

ادامه مطلب

دستگاه PKA مدل VA کلیه خدمات زیرساخت کلید عمومی (PKI) مرتبط با اعتبارسنجی گواهینامه ­های کاربران را در یک دستگاه مجتمع ارائه می­نماید. این دستگاه خدمات مختلف شامل مرکز اعتبارسنجی گواهینامه (VA) و مخزن یا دایرکتوری کلید عمومی (PKD) را در یک دستگاه فراهم کرده است.

ادامه مطلب

دستگاه PKA مدل SA کلیه خدمات امضای دیجیتال متمرکز را در یک دستگاه مجتمع ارائه می­نماید. این دستگاه خدمات مختلف اعم از مرکز صدور مهر زمانی مطمئن (TSA) ، مرکز صدور امضای دیجیتال اسناد PDF، مرکز صدور امضای دیجیتال پیغام­ های XML و مرکز صدور امضای دیجیتال با قالب CMS را در یک دستگاه فراهم کرده است.

ادامه مطلب

دستینه نام ابزاری نرم­ افزاری است که برای تجهیز سامانه­ ها به خدمات زیرساخت کلید عمومی (PKI-Enabling) از جمله تعامل با گواهینامه الکترونیکی، امضای دیجیتال، رمزنگاری، احراز اصالت و مانند آن طراحی و جهت استفاده عموم برنامه نویسان و تولیدکنندگان نرم­افزار ارائه شده است.

ادامه مطلب

 آیدین نام محصولی ایرانی است که تمامی بخش­های آن توسط متخصصین شرکت پندار کوشک ایمن تولید شده است. این کارت می­تواند اطلاعات هویتی، تصویر چهره، اثر انگشت، اطلاعات سازمانی، به همراه گواهینامه ­های الکترونیکی و امضای دیجیتال را در خود جای دهد.

ادامه مطلب

پنهان ساز True Crypt برنامه ای است که برای نگهداری اطلاعات مهم و محرمانه شما طراحی شده است . در صورت استفاده از این برنامه به هیچ عنوان امکان افشای اطلاعات شما وجود نخواهد داشت.

ادامه مطلب

 یکی از مهمترین چالش های حوزه اسناد الکترونیک مبحث استنادپذیری سند و امنیت مبادلات الکترونیکی می باشد. این موضوع عمدتا بدلیل پیچیدگی های پیاده سازی و بعضا هزینه های بالای پرسنلی و زمانی در مقیاس سازمان های بزرگ و متوسط پیاده سازی می گردد.

ادامه مطلب

همیت استفاده از امضای دیجیتال در محاکم قضایی بمنظور پوشش ابعاد حقوقی اسناد بر کسی پوشیده نیست, هرچند استفاده از این امکان نیازمندی و الزاماتی دارد که استفاده از آنرا در سطح جامعه با مشکلات جدی روبرو ساخته است

ادامه مطلب

صدور کارت شناسایی هوشمند، الزامات گوناگونی دارد که نیازمند سامانه­ ها و اجزای مختلفی است. این اجزا در ارتباط و تعامل با یکدیگر، داده­ های کارت را به صورت دقیق آماده ساخته، در تراشه هوشمند درج نموده، برروی بدنه کارت چاپ کرده و درصورت لزوم روی نوار مغناطیسی قرار می­دهند.

ادامه مطلب

 

مشتریان