وب سایت های دیگر ما
شبکه های اجتماعی
اطلاعات تماس

آدرس پستی :

تهران – خیابان ولیعصر – خیابان فاطمی – نرسیده به میدان جهاد (فاطمی) – ساختمان اداری تجاری 37 – پلاک 49 – طبقه 3 – واحد 7

کد پستی :

1431695646

پست الکترونیک :

info@pki.co.ir

تلفن :

88220690 – 021 

88220715 – 021

پیام عیدانه مهندس شاهین نوروزی، مدیریت شرکت پندار کوشک ایمن

در سال های گذشته و با ورود ارتباطات عصر جدید به کشور شاهد تحولات بزرگی در حوزه های مختلفی بوده ایم. گرچه لازمه پیشرفت و ترقی همگام شدن با فناوری های روز دنیا بوده ولی بی توجهی به اصل امنیت و اعتماد و مغفول ماندن از این بخش می تواند عامل بسیار خطرناکی در نفوذ دشمن به زیرساخت های کشور گردد. تجربه ای که در سال و سال های گذشته باعث بروز مشکلاتی در سطح امنیت ملی  برای کشورهای دیگر گردید.  سال جدید بشکل هوشمندانه ای توسط رهبر معظم انقلاب بنام "رونق تولید" معرفی گردید که قطعا باعث حفظ و ایجاد اشتغال در این شرایط بحرانی خواهد شد ولی باید توجه داشت که تولید در فضای تبادل اطلاعات بدون توجه به اعتمادسازی و امنیت ارتباطات عملا درهای ورود را برای دشمنان باز خواهد نمود.

نظر به این نامگذاری آروز می کنم تا در سال 1398 ضمن همت دولت برای تأمین نقدینگی و مواد اولیه، ایجاد بازار‌های هدف داخلی و بین المللی نسبت به فرهنگ استفاده از محصولات امن بومی و  توسعه حس اعتماد در حوزه فناوری اطلاعات نسبت به تولیدات بومی اهتمام بیشتری صورت داده شود.

مشتریان