وب سایت های دیگر ما
شبکه های اجتماعی
اطلاعات تماس

آدرس پستی :

تهران – خیابان ولیعصر – خیابان فاطمی – نرسیده به میدان جهاد (فاطمی) – ساختمان اداری تجاری 37 – پلاک 49 – طبقه 3 – واحد 7

کد پستی :

1431695646

پست الکترونیک :

info@pki.co.ir

تلفن :

88220690 – 021 

88220715 – 021

پندار کوشک ایمن

اکنون که بیش از 4 سال از تاسیس شرکت پندار کوشک ایمن می گذرد، متخصصین و کارشناسان شرکت با همت بالای خود و عزم راسخ کلیه محصولات سبد PKI را تولید نموده و محصولات جدید و نوآوری های متعددی را نیز به بازار معرفی نموده اند. از بدو تأسیس، مأموریت شرکت پندار کوشک ایمن فعالیت در حوزه تخصصی زیرساخت کلید عمومی (PKI) بوده است.تولید محصولات حوزه PKI، نوآوری محصولات در این حوزه، سخت کوشی در حل مسائل فنی و تولید، تجاری سازی اختراعات و پاسخ گویی به نیازمندیهای بازار از شاخص ترین اهداف تیم پندار کوشک ایمن بوده است. اجرای پروژه های متعدد شاهد و گواه این عزم راسخ و اراده پولادین این مردان بزرگ می باشد.

مشتریان ما سرمایه های ما هستند و به خود می بالیم که در مدتی بس اندک راه طولانی را در توسعه بازار و جوابگویی به نیازمندی مشتریان خود برداشته ایم. آنچه سبب برتری و مزیت کسب و کار ما نسبت به دوستان و همکارانمان می باشد تجربه بس ارزنده در حوزه تخصصی PKI، نوآوری های متعدد در حوزه تولید محصولات و اعتماد مشتریان ما به محصولات این شرکت می باشد.

مدیریت عامل پندار کوشک ایمن

مشتریان